Top 10 Türschild Bitte Nicht stören – Cedulky na dveře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Nostalgic-Art

#ad

Retro kovová deska/štítek: Pravidla pro psy v domácnosti / PfotenSchild / 20x30 cm

#ad
Nostalgic-Art #ad - Ohnuté hrany, zaoblené rohy a předvrtané otvory. Originál od PfotenSchild. Vyražený a vypouklý motiv- části motivu jsou opticky zvýrazněny. Vlastní design - formát: 20x30 cm. Extra silný ocelový plech.
ZnačkaNostalgic-Art #ad
VýrobceNostalgic-Art #ad
Výška0.08
Délka7.87
Hmotnost0.51
Šířka11.81
Číslo dílu22271
Modelka22271

2. Kubik Letters

#ad

Kubik Letters Game Room Schild – Do Not Disturb-Schild Gamer Edition – Gamer-Schild – Gaming-Türschild – Spielzimmer-Dekor – Gaming-Zubehör für Zimmer – Geschenke für Gamer – Gaming Stuff

#ad
Kubik Letters #ad - Unsere talentierten designer, die selbst Gamer sind, haben diese Spielzimmerschilder mit ihrem Gaming-Kopf entworfen. Erhältlich in ihren lieblingskonsolen-Themen: Wir haben mehrere Themen für jeden Konsolen-Fan und Fangirls.

Ein stück feiner handwerkskunst: sie können die handgefertigten Details schön sehen: das 3D-Controller-Symbol, der Schieber, der reibungslos gleitet, der taktile Text, und die hochwertige Farbgebung – alle wurden mit maximaler Sorgfalt und Leidenschaft zusammengestellt. Ein muss für ihre gekaufte konsole – welche anderen Dinge brauchen Sie nach dem Kauf einer neuen Konsole außer einer ununterbrochenen Gaming-Session? . Ein originelles design von kubik-buchstaben – von Gamern bis hin zu Gamern. Ein unvergessliches geschenk für jeden Spieler – das stolze Gefühl des Spielers wird nach Erhalt geweckt.
ZnačkaKubik Letters #ad
VýrobceKubik Letters #ad
Výška0.3
Délka8.95
Hmotnost0.66
Šířka5.1
Číslo díluC-103-GRS-UPC
ModelkaC-103-GRS-UPC

3. PRSTENLY

#ad

PRSTENLY Táta dárek k narozeninám, ručně vyrobený štítek Acly s nápisem, dárky pro tatínka k Vánocům, Dni otců k narozeninám, dárky ke dni otců pro nejlepšího tatínka, narozeninový dárek pro tatínka

#ad
PRSTENLY #ad - Je to perfektní dárek pro váš papír pro každou příležitost. Rozměry a balení: personalizovaná plaketa je velká 15 × 15 cm, bez znečištění a zápachu. Nejlepší dárek pro tatínka: ukažte svému otci, výročí, narozeniny, jak je pro vás váš tatínek výjimečný.

Acyklická plaketa obsahuje dřevěný stojan, kancelář a jakékoli místo, jednoduchou instalaci a každodenní čištění. Personalizované akrylové štítky: dekorační dárek s nápisem "v tomto světě je tolik tatínků a mám toho nejlepšího" jsou ale také skvělými dárky k narozeninám a také jako vánoční dárek pro široký úsměv na tvářích vašich rodičů. Multifunkční: není to jen dárek nebo kartička, může to být také krásná dekorace pro pokoj, kam ji chcete umístit.

Po laserovém gravírování nevybledne, váš text bude pečlivě vytištěn na 5mm akrylovou desku, text se zobrazí správně, obraz je bohatý na barvy a detaily. Vysoce kvalitní gravírování: díky vysoce kvalitnímu gravírování a jedinečnému designu je tato plaketa po dlouhou dobu skutečným poutačem pozornosti. Dárky pro tatínka, Den otců dcery a syna. Povrch je pokryt ochrannou fólií, aby se zabránilo poškrábání, a stabilní box se snadno nerozbije.
ZnačkaPRSTENLY #ad
VýrobceHXZ #ad
Výška0
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo díluHXZ-01

4. trendaffe -

#ad

Závěs na dveře Baby – personalizované se jménem vašeho oblíbeného závěsu

#ad
trendaffe - #ad - Rozsah dodávky: 1x věšák na dveře miminka - personalizovaný jménem vašeho oblíbeného. Poté vám rychle a rychle vyrobíme váš dětský dveřní přívěsek, personalizovaný pro vaši malou špachtu. Roztomilý přívěsek na dveře – personalizovaný – pro váš malý poklad. Materiál: plsť, cca 8 × 27 cm. Jednoduše klikněte na výrobek a zadejte jméno vašeho oblíbeného obsahu. Vysoce kvalitní tisk, lesklé barvy.
Značkatrendaffe - #ad
Výrobcetrendaffe® - #ad

5. Meijiafei

#ad

Meijiafei Spa Sitzung im Gange Bitte nicht stören, Pretty Love Herz Motiv Rahmen mit Schriftzug 25,4 x 12,7 cm

#ad
Meijiafei #ad - 1/20, 3 cm pvc und druck und Seil Kleiderbügel. Perfektes geschenk für Freunde und Familie oder etwas Besonderes für Ihr Zuhause. Das schild sieht wunderbar aus in der mitte einer Tür, Stühle, an einem Wandhaken, zusammen mit Blumen und Verzierungen, für Tische, uvm.25, 4 x 12, 4 cm x 12, 7 cm – 25, 7 cm. Spa-session bitte nicht stören – Pretty Love Herzrahmendesign/Plakette.
ZnačkaMeijiafei #ad
Výrobcemeijiafei #ad
Výška0.12
Délka10
Hmotnost0.11
Šířka5
Číslo díluPVC-1522
ModelkaPVC-1522

6. trendaffe

#ad

Milý obličej nebo zlý obličej dveřní závěs rozzlobený přátelský obličej klid

#ad
trendaffe #ad - Ukažte svým hostům, aby vás vaši spolubydlící nerušili. Vysoce kvalitní tisk a robustní zpracování – Další informace a právní pokyny viz popis výrobku. Rozsah dodávky: 1x milý obličej nebo zlý závěs na dveře. Materiál: plsť, cca 8 × 27 cm. Můžete vstoupit do místnosti, nebo jej využijte, který prostor je pro ně tabu, jednoduše pověsit lásku, usmívající se obličej ven. S tímto závěsem na dveře ukažte, zda můžete vstoupit do místnosti nebo ne.
Značkatrendaffe #ad
Výrobcetrendaffe® #ad
Výška0.01
Délka10.63
Šířka3.15
Číslo dílu114

7. Muka

#ad

Muka 10 Stück Türschild Please Do Not Disturb Sign Please Make Up Room Doppelseitig Türanhänger für Hotel Kinderzimmer

#ad
Muka #ad - Passend für die meisten Türknöpfe. Maße l x b x t: 21, 5 x 0, 5 x 8, 1 cm. Lochdurchmesser: 5, 5 cm. Dieses türknauf-Schild ist aus hochwertigem Kunststoff, wasserdicht und langlebig. Doppelseitig: eine seite ist bedruckt "Please Make Up Room", die andere Seite ist bedruckt "Please Do Not Disturb". Ideal für hotel, Büro, Zuhause und so weiter.
ZnačkaMuka #ad
VýrobceMuka #ad
Výška0.39
Délka8.67
Šířka3.4
Číslo díluLS0019_REDGREEN-10PCS
Modelka6SIG-LS0019_REDGREEN-10PCS

8. Kichwit

#ad

Schild Out of Office Schild Please Knock Schild In a Meeting Schild Büro Schild Konferenzschild für Büros 5" Schwarz, Kichwit Privatsphäre Schild Do Not Disturb

#ad
Kichwit #ad - Perfekt für konferenzräume, Büroräume oder jeden Raum, der Privatsphäre benötigt. Einfach anzubringen und rückstandsfrei zu entfernen.

Hilft den genauen status ihres Büros zu informieren; Paket enthält nur 1 Schild und ein doppelseitiges Klebepad. Einfach zu wechseln zwischen "do not disturb", weil im inneren des schildes kleine Magnete sind, aber der Status bleibt unverändert, es sei denn, "in a meeting und "out of office", Sie ändern es manuell, "Please Knock", die den Status an Ort und Stelle halten. 12, buchstaben sehr klar in fett, 7 cm durchmesser, leicht zu sehen aus der Ferne. Starkes, doppelseitiges Klebeband im Lieferumfang enthalten.
ZnačkaKichwit #ad
VýrobceKichwit #ad
Výška0.3
Délka5
Hmotnost0.18
Šířka5
Číslo díluKW-PS09
ModelkaKW-PS09

9. SmartSF

#ad

Ich zocke oder Komm rein Türhänger in Grau mit Zocker Motiv gaming, Nicht stören

#ad
SmartSF #ad - Einfach mal in Ruhe zocken. Auf der vorderseite steht unmissverständlich: Bitte nicht stören, ich zocke! Dreht man den Türhänger, läd ein freundliches -Komm rein- zum eintreten ein. Material: filz, ca. Hochwertiger druck und robuste Verarbeitung - Weitere Informationen und rechtliche Hinweise siehe Produktbeschreibung. Lieferumfang: 1x bitte nicht stören, ich zocke oder Komm rein Türhänger in Grau mit Zocker Motiv. 8x27cm.
ZnačkaSmartSF #ad
Výrobcetrendaffe® #ad
Výška0.04
Délka10.63
Hmotnost0.04
Šířka3.15
Číslo dílu114
ModelkaKJWR10

10. Geschenkissimo

#ad

Dveřní štítek s rytinou – jméno + nápis + motiv možný – ze dřeva se šňůrkou, rodinný štítek, personalizovaná dřevěná tabulka jako nástěnná prkénka, dekorace nebo nápad na dárek, uvítací cedule

#ad
Geschenkissimo #ad - Títek na dveře ze dřeva s kůrou + šňůrkou je módní a upoutá pozornost. Rozměry cca 20 x 8 x 1, jako nerušit a mnoho motivů pro dřevěné prkénko na výběr: jednorožec, 2 cm, chlapec, lev, sova, lovec, oválný, pes, dřevo. Naše dveřní štítky na domovní dveře se jménem jsou velké i malé.

Přísloví lze libovolně vybírat, dívka, kůň, kancelář, kočka, rodina, hasič. Kromě venkovního prostoru jsou oválné dřevěné cedule oblíbené jako jmenovka pro dětský pokoj, hobby místnost, zimní zahradu, zahradní altán, WC dveřní štítek, party místnost, dveře …. Lopatka na stromeček má dlouhou životnost, rodinný štítek, dřevěná tabule na oblíbené místo. Kvalita: z kvalitního pravého dřeva, ideální pro vnitřní i venkovní použití, jako štítek na domovní dveře, štítek na poštovní schránku, čistý výbrus bez třísek.

Individuální dárek: díky personalizované rytině se jménem, texty a motivy se stane skutečným unikátem a šperkem. Ideální jako dárek k nastěhování, dětským narozeninám, překvapení k narozeninám, svatbě, jmeninám. Nadčasově krásné: venkovský styl dveřního štítku se hodí pro moderní byty, venkovský styl zařízení nebo jako poštovní schránka.
ZnačkaGeschenkissimo #ad
VýrobceGeschenkissimo #ad
Výška0.47
Délka7.87
Šířka3.15
Číslo dílu548 Türschild mit Gravur