Top 10 Koch Und Backbuch Zum Selberschreiben – Diáře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Kunterbuntspecht

#ad

DIY Moje oblíbené recepty kuchařka kniha pečení v praktickém formátu měkký obal A5 14,8 x 21 cm měkký obal, Kunterbuntspecht Kniha receptů pro vlastní psaní

#ad
Kunterbuntspecht #ad - Klimatický neutrál – vyrobeno v německu – kniha je kompletně vytvořena v německu, tištěná neutrálně klimaticky neutrálně, láskyplně zabalena a odeslána rodinným podnikem, aby byly přepravní cesty na minimum a aby byly co nejudržitelnější.

Knihu můžete darovat prázdnou nebo naplněnou recepty. Ikovný a kompaktní – kniha má formát 14, 8 x 21 cm a je tak malá a praktická a 120g papír na stránkách je dostatečně silný pro psaní. Kniha receptů pro vlastní psaní, kuchařka pro vlastní psaní, napsat si receptář pro vlastní tvorbu, kuchařka pro vlastní psaní, receptář pro vlastní tvorbu. Zdarma záložka – v souladu s receptářem obdržíte záložku, na které jsou uvedeny užitečné údaje pro kuchaře/kuchařku. Vaší kreativitě se meze nekladou.

Zachyťte si své nejkrásnější recepty na vaření nebo pečení pro sebe nebo přátele a rodinu. KreativnÍ – s láskou – s obsahem a místem pro 92 receptů pro vlastní psaní. Matná povrchová úprava obalu propůjčuje knize elegantní a vysoce kvalitní vzhled a je omyvatelná. Jako nápad na dárek – ať už k narozeninám, ideální dárek pro hosty. Sotva existuje někdo, vánocům, k stěhování nebo jako dárek k pozvání u někoho domova, kdo by rád nejedl.
ZnačkaKunterbuntspecht #ad
VýrobceKunterbuntspecht #ad
Výška0.31
Délka8.27
Hmotnost0.37
Šířka5.83
Číslo díluRez008
ModelkaRezpros001

2. Moonster

#ad

Vintage kožený poznámkový blok, skicák 20 x 15 cm, kůže, 240 stran bezdřevý bavlněný papír do měchy, deník Moonster®, ručně vyrobený vintage poznámkový blok

#ad
Moonster #ad - Vyberte si ze dvou velikostí: 18 x 13 cm nebo 20 x 15 cm. Těšíme se, kteří vyrábějí nádherné výrobky, že přitom děláme také dobře. Vintage dennÍk pro dobrÝ ÚČel. Zatímco se vyrábí mnoho knih s poznámkami z umělé kůže levně s nalepenou vazbou a tím vypadávajícími stránkami, aby stránky zůstaly na svém místě.

Tento kožený poznámkový blok lze plochě rozevřít, kterou budete mít navždy – v koptském stylu z kůže ručně vázané, je naše kouzelná kniha upomínkou, což z něj dělá radost psát. Cílem společnosti moonster je výroba krásných, stejně jako náš hlavní indický dodavatel, ručně vyráběných kožených produktů, které můžeme prodávat. Jiné než chutné knihy z imitace kůže jiných značek se vintage deník pro dospělé od moonster vyrábí ručně střižený, 100% celobarevný buvolí kůže a vysoce kvalitního papíru z bavlny a recyklovaného oděvního průmyslu v Indii. Naše staromódní cestovní deníky jsou naplněny 120 nebo 240 stranami rustikálního ručního papíru a jsou bez dřeva a kyselin.

A slib 365denní náhrady: pokud by vaše prázdná kniha v retro stylu dorazila poškozená nebo pokud zjistíte výrobní vadu, Bolívii, kontaktujte nás během jednoho roku a my vám zašleme náhradu nebo vrátíme plnou kupní cenu – zcela nekancelářské! Naše vintage zápisníky jsou vyráběny pouze z prvotřídních materiálů za použití vysoce kvalitního, který se perfektně hodí pro psaní. Každá retro psací kniha je ručně vyrobená a eticky neodolatelná díky použití udržitelných a recyklovaných materiálů, který zaměstnává místní řemeslníky, které se našim zákazníkům líbí.
ZnačkaMoonster #ad
VýrobceMoonster Products Ltd #ad
Výška1.38
Délka7.87
Hmotnost1.21
Šířka5.91
Číslo díluDKL Journal 8x6
ModelkaDKL Journal 8x6

3. Eine der Guten

#ad

Kuchařka pro vlastní psaní 80 báječných oblíbených receptů, Kniha receptů pro vlastní psaní, přátelský design v bílé béžové, prémiová tvrdá vazba, 21 x 21 cm

#ad
Eine der Guten #ad - Také jako nápad na dárek: dejte své osobní recepty svým dětem, přátelům a spolubydlícím na WG. Dobrá věc: udržte své nejlepší nápady na vaření a pečení ve své osobní kuchařce, "basic", abyste na ně už nezapomněli a mohli znovu vařit. Nebo sbírejte společně recepty a darujte je jako svatební dárek, rodině, k kulatým narozeninám, k stěhování nebo k Vánocům.

Sdílejte své nápady do kategorií jako "rychlé", "neobvyklé" nebo "slavnostní". Díky tomu jeden z dobrých: jsme kreativní malé nakladatelství z kolína nad rýnem s velkou vášní pro krásný, ručně vyráběný design. Udržitelnost je pro nás velmi důležitá a snažíme se vyrábět co nejšetrněji. Obdržíte: prázdná kniha receptů pro vlastní psaní a zapisování do rozvržení pro 80 vlastních receptů, ekologický a trvale vytištěný na pevném 120 g FSC papíru, nutriční hodnotou, 21 x 21 cm formát mezi A5 a A4, 92 stran, s rejstříkem a dobou přípravy, hodnocení a praktické rozdělení kategorií, prémiový tvrdý obal.

Stabilní vazba. Necháme rostliny, odesílat a vyrábět co2 neutrální a kdykoli můžeme na recyklovaném nebo FSC-papíře. Uchovávejte své nejlepší a nejchutnější vlastní kreace ve své osobní kuchařce s prázdnými stránkami pro zápis.
ZnačkaEine der Guten #ad
VýrobceEine der Guten #ad
Výška0.47
Délka8.27
Šířka8.27
Číslo dílu109BH

4. Paperblanks

#ad

Paperblanks Kvetoucí poezie poznámkový blok Midi Linkovaný Poetry in Bloom, Midi 180 x 130: Lined Midi

#ad
Paperblanks #ad - Poznámkový blok formát midi, linkovaný. 144 stran. Vč. Výška 180 mm - šířka 130 mm. Sešívání nití, s kovovým třmenem. Skládací vnitřní kapsy, záložky.
ZnačkaPaperblanks #ad
VýrobcePaperblanks #ad
Výška7.09
Délka5.12
Hmotnost0.64
Šířka0.94
Číslo díluPB4614-1
ModelkaPB4614-1
Zárukane

5. KuschelICH

#ad

KuschelICH CozyBook oblíbené recepty kompletní sada receptář pro vlastní psaní

#ad
KuschelICH #ad - Vysoce kvalitní kniha receptů jako kroužkový pořadač k sešití, sbírání a psaní – na pečení a vaření. Praktický pořadač je ideální pro sbírání receptů babičky a dědečka, maminky a tatínka, přátel nebo z novin / časopisů a zapisovat je do pořadače.

Sada obsahuje: 1 x pořadač s kroužkovou vazbou, 1 sběratelský sešit, 40 x stránky s recepty, 1 x registr á 4 strany, 2 x arch s nálepkami – také super vhodný jako dárek. Design, výroba a konfekce 100% Made in Germany – exkluzivně od KuschelICH. Odborník na recepty se vyznačuje svou flexibilitou. Sbírku svých oblíbených receptů si můžete zcela jednoduše sestavit sami.
ZnačkaKuschelICH #ad
VýrobceKuschelICH #ad
Číslo díluRB1000-Lieblingsrezepte
ModelkaRB1000-Lieblingsrezepte

6. Grupo Erik

#ad

Grupo Erik Cestovní deník pro vlastní psaní Harry Potter | Dotted Notebook 12 x 19,6 cm, vazba ze syntetické kůže a gumový pásek pro bezpečné uzavření

#ad
Grupo Erik #ad - Každý sešit 18, 6 x 1, 5 cm má 40 stran po 80 g. Všestranný produkt, mobilního telefonu, jako jsou přihrádky na karty a kreditní karty nebo plastová kapsa se zipem pro uložení tužek, který se přizpůsobí vašim potřebám.

Vždy se 100% oficiálními licencemi. Vazba je z umělé kůže s gumovým páskem pro bezpečné uzavření. Rozměry časopisu jsou 12 x 19, 5 x 10, 7 cm. Pečlivě dbáme na to, aby byly výrobky dobře zabaleny a chráněny, aby bylo zajištěno bezproblémové dodání. Tento poznámkový blok doplňovací a5 má jedinečný design od Harryho Pottera s krytem z mapy jezdce z Harryho Pottera a vězně z Azkabanu.

Poznámkový blok softcover se skládá ze dvou různých a vyměnitelných sešitů z jednoho linkovaného a druhého s bodovou mřížkou. Grupo erik - naše výrobky jsou vyrobeny pouze z nejlepších materiálů, které se liší svou vysokou kvalitou a dlouhou životností. Notebook nebo kožený poznámkový blok a5 boduje také svými doplňky, peněz nebo jiných důležitých a méně důležitých drobných dílů.
ZnačkaGrupo Erik #ad
VýrobceGrupo Erik #ad
Výška7.72
Délka4.72
Šířka0.67
Číslo díluCTBV001
ModelkaCTBV001
ZárukaZáruka výrobce

7. Eine der Guten

#ad

Velká XXL kuchařka s recepty ve formátu A4 pro vlastní psaní – moje oblíbené recepty – kuchařka pro kutily, prémiový tvrdý obal, robustní vazba,, recyklovaný papír, psaní pečiva, design v bílé barvě

#ad
Eine der Guten #ad - Necháváme stromy sázet, odesílat a vyrábět CO2 neutrální a kdykoli to půjdeme na recyklovaný nebo FSC papír. Udržitelnost je pro nás velmi důležitá a snažíme se vyrábět co možná nejšetrněji k životnímu prostředí. Je to jeden z dobrých: jsme kreativní malé nakladatelství z kolína nad rýnem s velkou vášní pro krásný, ručně vyrobený design.

Také jako nápad na dárek: dejte své osobní recepty svým dětem, přátelům a spolubydlícím z WG. Dobré na tom: zachovejte si své nejlepší recepty na vaření a nápady na pečení ve své osobní kuchařce, abyste na ně nezapomněli a mohli vždy znovu vařit. Zachyťte své nejlepší a nejchutnější vlastní kreace ve své osobní kuchařce s prázdnými stránkami k zápisu! získáte: prázdnou knihu receptů pro vlastní psaní pro 89 vlastních receptů, nutriční hodnotou, 92 stran, obtížností a praktickým rejstříkem pro vystřihování, 2 x 1, ekologický a trvale vytištěný na pevném papíru FSC 120 g, 5 cm, cca A4 21, s obsahem a dobou přípravy, prémiový pevný obal, 5 x 30, stabilní vázání.

Rozdělte své recepty do kategorií pomocí funkce registru. Nebo společně sbírá recepty a daruje je jako dárek na rozloučenou, ke kulatým narozeninám, rodině, stěhování nebo k Vánocům.
ZnačkaEine der Guten #ad
VýrobceEine der Guten #ad
Hmotnost1.15
Číslo dílu128BH
Modelka128BH

8. Ein guter Plan

#ad

Dobrý den, deník, deník sebelásky a vděčnosti Jen 5-6 minut denně Pro vděčnost, deník jantar, pozornost

#ad
Ein guter Plan #ad - Naše knihy s oceněním jsou pravidelně doporučovány terapeuty a jsou perfektním dárkem pro větší stabilitu ve světě. Celá výroba probíhá v místních řemeslných závodech v Německu made in Germany. Založený obsah – s 92 tipy ze světa pozornosti a psychologie a 184 inspirujícími citáty vám deník pro dospělé poskytne nový pohled na váš všední den – zcela bez toxické pozitivity, kýče a klišé.

Protože s tímto deníkem vytvoříte pořádek v hlavě a prokazatelně snižujete stres. Udržitelná výroba včetně klimatické kompenzace – tiskneme výhradně certifikovanými ekologickými barvami na 100% starý papír Blue Angel, používáme veganské lepidlo a naše knihy nikdy nesvařujeme do plastu.

Sebelíbit se bez kýčů – ve škole s pouhými 5 minutami denně stále více vděčnosti a objevte dobro v životě. Radiální sebepoznání – objevujte, co je pro vás dobré, pomocí velkého inventáře svého života a měsíčních reflexí. Nakladatelství s držením – jsme malé nakladatelství z berlína a od roku 2015 originální kalendář a deníky pozornosti.
ZnačkaEin guter Plan #ad
VýrobceEin guter Verlag #ad
Číslo díluEGTParent001

9. RongRao

#ad

Deník pro dospělé, plnitelný, receptář pro vlastní psaní, Bullet Journal, prázdný, skicák, kůže, spirálová vazba, měkký obal, kroužkový pořadač, silný papír, RongRao zápisník A5, 200 stran, R

#ad
RongRao #ad - Poznámkový blok je dodáván s hnědým i bílým papírem, žádné pomačkané rohy, žádné nežádoucí stopy používání, který je dostatečně silný na dotek, aby se při gravírování snadno nezmačkal. Kroužkový sešit lze použít jako knihu na čtení, rodinný deník, přítelkyně, nápad na dárek, receptář pro vlastní psaní, bullet deník, děkuji za dárek, pro osobnost.

Daruaf představuje čtyřlístkovou trávu a znamená štěstí. Přátelský design robustní poznámkový blok dobře obepíná strany. Silná vazba má krásný pocit na dotek. Při nošení s sebou v tašce, žádné odpuzované hrany. Dobře zpracovaná a měkká kůže poznámkový blok a5 se 100 listy papíru má skvělé zpracování a vyražený v kůži a pásek s malými přívěsky k zavírání. Velikost a záruka100 listů 200 stran papíru ve světlé a tmavé, 5 * 3, rozměry balení: 22, 5 cm, 6 * 16, 7 * 18, 8 * 14, 7 cm, hmotnost: 530 g, 2 cm, velikost kůže: 22, velikost vnitřní strany: 20, 100% spokojenost zákazníka je naším cílem.

Super jako dárekpoznámkový blok může být fotbalovým dárkem chlapců, skicák, jako návštěvní kniha, cestovní deník, deník pro dospělé a dívky, mikulášské dárky pro děti, studenty. Díky kožené vazbě je ochrana pro psaní. Díky systému kroužkového pořadače je možné stránky bez problémů doplňovat. V případě problémů se obraťte na zákaznický servis.
ZnačkaRongRao #ad
Číslo díluQV101--FBA
ModelkaQV101--FBA

10. LEBENSKOMPASS

#ad

Pozornosti, Lebenskompass 5minutový deník všímavosti "MIND", sebelásky a motivace – 5minutový deník pro váš osobnostní rozvoj, 5minutový deník pro více vděčnosti

#ad
LEBENSKOMPASS #ad - Je to deník štěstí a deník úspěchu v jednom. 20 týdnů pozornost: za 20 týdnů se zabýváte malými věcmi v životě, za které můžete najít více vděčnosti. Ušlechtilý značkový výrobek: klademe důraz na dobrý vzhled našich výrobků.

Proto u nás najdeš jen elegantní design. Každý týden najdeš nové otázky, citáty a impulsy. Rozlišování: naše deník pro dospělé nabízí rozmanitost. Tento deník vděčnosti pro dospělé má ušlechtilou zlatou fólii. Five minutový deník a kniha pozornosti. Vezměte si s sebou deník 5 až 6 minut na cesty a v každodenním životě.

Stabilní tvrdá obálka se zlatým vyražením: tvrdý obal din a5 má perfektní velikost, abyste ho mohli vzít všude s sebou. Pozorný startup: jako startup nám záleží na tom, abychom lidem přiblížili pozornost a sebelásku. Podívejte se také na naše další produkty.
ZnačkaLEBENSKOMPASS #ad
VýrobceLebenskompass #ad
Číslo díluLK112
ModelkaLK112