Top 10 Bild Beleuchtung Wand – Svítidla pro obrazy a vitríny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hapfish

#ad

Schrankbeleuchtung Aufladbar, Hapfish Dimmbare Touch Lichtleiste Akku, Batteriebetrieben lampe für Spiegel Schreibtisch Wand, Unterbauleuchte Küche LED Batterie Kabellos mit Fernbedienung Magnet

#ad
Hapfish #ad - Einfache touch- und fernbedienungdas gehäuse der lampe verfügt über empfindliche touch-tasten, mit denen Helligkeit und Farbtemperatur leicht verändert werden können. Helligkeit und farbtemperatur einstellbardiese batteriebetrieben led schrankbeleuchtung verfügt über 70 hochhelle LED-Perlen mit einer maximalen Helligkeit von 300 Lumen.

Gleichzeitig ist diese unterbauleuchte küche Kabellos Akku mit einer Fernbedienung ausgestattet, die eine Fernsteuerung sowie eine Timer-Funktion 15/30/60 Minuten ermöglicht. Mit dem mitgelieferten doppelseitigen Klebeband und den Schrauben können Sie sie auch an der gewünschten Stelle befestigen. Es ist dimmbare und bietet 3 farbtemperaturen 3000k/4500k/6000k für den Einsatz in Innenräumen, Spiegel, Schrank, Bildschirm, Badezimmer, Küche, Schreibtisch, Wand, Schminktisch, Bilderleuchte. Einfache installationmit dem eingebauten starken magnet kann die licht auf jeder eisenhaltigen Oberfläche sicher befestigt werden.

Um ihre möbel zu schützen, verwendet dieses Produkt eine wasserbasierte Gel-Klebstoff, der die Möbel nicht beschädigt. Lange akkulaufzeitdieses lichtleiste verfügt über einen eingebauten 4000mAh USB aufladbar batterie, der bei niedrigster Leistung bis zu 60 Stunden und bei höchster Leistung bis zu 10 Stunden hält. Einfache installationmit dem eingebauten starken magnet kann die licht auf jeder eisenhaltigen Oberfläche sicher befestigt werden. Sie kann sich auch an Ihre letzten Einstellungen erinnern. Eine volle Ladung dauert nur 4 Stunden.
ZnačkaHapfish #ad
Výrobce‎Guangzhou Yimao Technology Co., Ltd. #ad
Výška1.97
Délka14.76
Hmotnost0.79
Šířka2.36
Číslo díluYZYK350-BK01
ModelkaYZYK350-BK01

2. GOVSSING

#ad

Bezdrátové se 3 režimy osvětlení, obrazová lampa na malování foto, 40 cm osvětlení obrazu, 4000 mAh dobíjecí rámeček osvětlení s časovačem, GOVSSING Bezdrátové osvětlení obrazu s dálkovým ovládáním

#ad
GOVSSING #ad - Vedle prezentace vašich oblíbených uměleckých děl jsou osvětlení obrázků ideální pro osvětlení knih a sbírek ve vestavěných skříních. Elegantně rozšířené – baterie do obrazového svítidla z hliníku je vytvořena jako úzký válec s podpěrami tenkými tužkami a šroubovanými kryty, takže je nenápadná a umělecké dílo lze postavit samo.

Snadná instalace – domácí dekorace– naše bezdrátová lampa na obrázky je mnohostranná a lze ji použít jako světlo pro malování nebo jako světelný zdroj pro vaše nástěnné umění. Pohodlný magnetický design – osvětlení obrazu má 3 indikátory, že je nabíjení dokončeno. S časovačem 1/2/3/4h pro úsporu energie, a automaticky upozorní na to, kdy jej příště zapnete. Dotykový a dálkový systém se snadno ovládá a umožňuje vám přepínat mezi 3 barevnými teplotami a nastavit jas podle vašich preferencí. Snadno se instaluje a je perfektní pro malování na šipku foto portrét. Provoz na baterie – naše osvětlení obrazu má výkonnou baterii 4000 mah a lze jej používat na 10 ~ 60 h v závislosti na jasu, což znamená, že se nikdy nemusíte starat o neuspořádané kabely nebo hledat zásuvku.

Až 300 lm ra85+– se 70 led a otočným designem nabízí naše bateriové nástěnné svítidlo bezdrátové rovnoměrné a neoslňující osvětlení, funkce paměti si můžete vybrat požadované nastavení nástěnného světla barva a jas, které je perfektní pro zvýraznění komplikovaných detailů vaší malby. Na horní straně světla je magnet, které ukazují, rozsvítí se 3 modré indikátory, se kterými můžete snadno rozpoznat stav baterie; když se lampa nabíjí, takže můžete kdykoli odstranit a použít jako kapesní svítilnu.
ZnačkaGOVSSING #ad
VýrobceGovssing #ad
Výška1.18
Délka15.75
Hmotnost0.88
Šířka1.18
Číslo díluG05
ModelkaG05

3. HONWELL

#ad

HONWELL Bezdrátová lampa s dálkovým ovládáním, otočná LED světelná hlava s časovačem, dobíjecí malířské světlo, grafický displej, stmívatelné nástěnné světlo pro malování obrázků

#ad
HONWELL #ad - Snadná instalace a víceúčelová – velmi snadná montáž pomocí dodaných šroubů. Nastavitelný směr osvětlení – každou světelnou hlavu lze otočit o 180° a nastavit směr osvětlení do požadované polohy.

Stmívatelný jas – stiskněte 50 % pro měkčí jas nebo 100% pro plný jas nebo stiskněte tlačítko "+" nebo "-" na dálkovém ovládání pro nastavení jasu požadovaného světla. Volitelný časovač automatického vypnutí – stiskněte tlačítko časovače na dálkovém ovládání pro nastavení umělého světla tak, 30, aby se automaticky vypnulo za 15, 60 nebo 120 minut.

Dobrá volba pro osvětlení vašich obrázků, zrcadel, uměleckých děl, terčů na šipky, obrázků, fotografie atd. Super světlé led – 180 lumenů, 3 režimy osvětlení dle vašeho výběru 5000 k teplá bílá a bílá, 8000 k bílá, 3000 k teplá bílá, jednoduše stiskněte tlačítko na hlavě lampy nebo na dálkovém ovládání pro přepnutí režimů osvětlení.
ZnačkaHONWELL #ad
VýrobceHONWELL #ad
Výška1.46
Délka7.01
Hmotnost1.06
Šířka17.36

4. Pasoar

#ad

Pasoar Bildleuchte 9960 Batteriebetriebenes Messing, 15.52

#ad
Pasoar #ad - Vielfältige anwendungsmöglichkeiten: die batteriebetriebene bilderleuchte ist mit einer Vielzahl von Anwendungen ausgestattet, Buchlicht, wie batteriebetriebene Bilderleuchten für Gemälde, kabellose Lichter für Wand, Lichter für Bilder an der Wand, Foto-Bilderaufhängungsset, Kunstwerk-Wandleuchten, Diplome kabellose Wandleuchte.

3 cct & dimmbare funktion: die batteriebetriebene bilderleuchte mit Fernbedienung kann Wandakzente und Lichtfarbe der batteriebetriebenen Wandleuchte und die Dimmhelligkeit 20 % - 100 % nach Ihren Bedürfnissen ändern. Verstellbarer kabelloser wand: die batteriebetriebene kunstleuchte ist mit einem Schwenkarm ausgestattet, sodass Sie den Abstand der Schrankleuchten nach Belieben von der Wand einstellen können, als eine gute Wahl für Bilderleuchten für die batteriebetriebene Wand.

Einfache installation: die batteriebetriebenen wandleuchten werden mit einer Metallhalterung und 3M-Papier geliefert, Sie können die Halterung mit Schrauben oder Aufklebern befestigen, einfach die Batterie-Wandleuchten während des Ladevorgangs abzunehmen. Wiederaufladbar und timer-funktion: schwarze wandleuchter, Bibliotheksleuchte batteriebetrieben hat auch eine Timer-Funktion, batteriebetrieben mit eingebautem 5000 mAh Akku, Sie können die feste Arbeitszeit der batteriebetriebenen Bibliotheksbeleuchtung einstellen.
ZnačkaPasoar #ad
VýrobcePASOAR #ad
Výška3.2
Délka15.7
Šířka7.2
Číslo dílu001
Modelka9960-1

5. TYhogar

#ad

12 W, 60 cm, IP44, nástěnné osvětlení,, TYhogar LED koupelnové zrcadlo lampy nástěnné světlo světlo na noční stolek lampy s otočnou hlavou lampy tahový spínač nástěnné svítidlo osvětlení fixtura

#ad
TYhogar #ad - Spínač tažné šňůry je pro vás mnohem pohodlnější pro zapnutí a vypnutí světla. Zabudované 60dílné 2835 ssd s 12w diskem zajišťují, mosazná galvanizační povrchová úprava, že světlo může svítit rovnoměrně. Iroké použitítoto nástěnné svítidlo lze namontovat v různých stylech a je vodotěsné podle ip44, může dobře fungovat s vysokou hodnotou a dobrým výkonem.

Garantujeme 24měsíční záruku a 60 dní vrácení peněz. Ať už ji použijete jako osvětlení obrazu nebo osvětlení make-upu, šatny, jídelny atd. Velmi pěkná lampa do koupelny, obývacího pokoje, chodby, aby byla zajištěna bezpečnost ve vlhkém prostředí. Zajištění kvalityvaše spokojenost je naší prioritou, odpovíme do 24 hodin a uděláme vše pro to, každý problém, po obdržení naší lampy nás můžete kdykoli kontaktovat, abychom problémy co nejrychleji vyřešili.

Atraktivní design z leštěné mosazi podtrhuje krásu vašich dekorativních nástěnných závěsů. Teplé světlo 3000 k, díky kterému je světlo transparentnější a měkčí. Vysoce kvalitní materiáltělo lampy je vyrobeno z ušlechtilé oceli a akrylového stínidla s vysokou propustností světla, ochrana proti rzi/proti vláknu/vodotěsnosti. Krásný moderní design pro ložnici, koupelnu, lze použít jako osvětlení obrazu, zrcadlové skříňky, skříně, světlo je rovnoměrně rozptýleno. Směr světla můžete podle potřeby upravit.
ZnačkaTYhogar #ad
VýrobceTYhogar #ad
Výška3.94
Délka23.62
Hmotnost1.76
Šířka7.48
Číslo díluWT-102B-BS
Modelka102B-BSLX

6. Starxing

#ad

Starxing Bezdrátové osvětlení obrazu s dálkovým ovládáním, akumulátorové osvětlení obrazu pro malování, 2 v 1 osvětlení obrazu dobíjecí se 3 režimy osvětlení, LED magnetická šipková lampa s časovačem

#ad
Starxing #ad - Můžete si užívat nepřerušovaného osvětlení, ať už jdete kamkoliv. Ať už chcete vytvořit útulnou atmosféru nebo rozjasnit svůj pracovní prostor, osvětlení obrazu na baterie zažije perfektní osvětlení pro každou příležitost. 3 režimy osvětlení – bílé světlo/teplé světlo/přirozené světlo 6000 k/3000 k/4500 k, aby vyhovovalo vašim potřebám osvětlení.

Kromě toho si lampa art pamatuje naposledy použitý režim jasu a při příštím zapnutí automaticky zvolí stejný režim. Dobíjecí světlo na obrázek – obrazová lampa s magnetickým designem umožňuje jednoduché upevnění na dlouhý kovový držák a odnímatelné pro nabíjení. Pokud máte v budoucnu nějaké problémy nebo problémy s LED osvětlením. Zabudovaná dobíjecí baterie 4400 mAh, dlouhá životnost. Neváhejte nás kontaktovat a my vám odpovíme do 24 hodin.

2 v 1 nástěnná lampa na obrázky – navrženo s dlouhými a krátkými stojany, můžete si vybrat buď šroub nebo oboustrannou lepicí pásku, aby se vešly na celou řadu nastavení. Záruční servis – uděláme maximum pro to, aby vaše spokojenost byla nejvyšší prioritou. Obrazová lampa disponuje funkcí plynulého stmívání, pomocí které můžete přizpůsobit jas přesně vašim potřebám. Strobrobe-free – 300lm bezdrátové osvětlení obrazu s funkcí ochrany očí, práci a relaxaci, vhodné pro čtení, snižuje poškození očí a zlepšuje komfort vidění.
ZnačkaStarxing #ad
VýrobceStarxing #ad
Výška0.79
Délka12.6
Hmotnost1.08
Šířka1.18
Číslo díluDZ030
ModelkaDZ030

7. Trio Leuchten

#ad

Trio Leuchten LED nástěnné svítidlo CURTIS v antické mosazi 279770104

#ad
Trio Leuchten #ad - Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Díky flexibilnímu rameni lze hlavu svítidla individuálně vyrovnat.

U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Včetně energeticky úsporných 4w leD s průměrnou životností 50 000 hodin. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti F. Navíc lze jas plynule nastavit pomocí otočného stmívače přímo na svítidle. Teplé bílé světlo s 3000 kelviny a 430 lumenů pro optimální osvětlení. Led nástěnné svítidlo Curtis z kovu stará mosaz.
ZnačkaTrio Leuchten #ad
VýrobceTrio Leuchten #ad
Výška13.78
Délka13.78
Hmotnost1.26
Šířka7.09
Číslo dílu279770104
Modelka279770104

8. Lindby

#ad

Nástěnné svítidlo, Lindby Nástěnné svítidlo, vintage, nástěnné, E14, obrazové svítidlo, antika bronz z kovu mimo jiné do obývacího pokoje a jídelny 1 žárovka, vnitřní nástěnná lampa "Beno" retro

#ad
Lindby #ad - Obdržíte tuto vysoce kvalitní lampu od renomovaného výrobce! Vysoce kvalitní vzhled tohoto svítidla přesvědčí v každém prostoru. Příjemná atmosféra: s touto lampou vytvoříte v každém prostoru a ke všem příležitostem příjemnou atmosféru zvláštního druhu. Tato lampa se perfektně hodí do vašeho prostředí. Rovky nejsou součástí dodávky. V případě dotazů k produktu se na nás obraťte přímo přes náš profil prodejce Amazon. Od obývacího pokoje přes jídelnu, chodbu, kuchyň nebo také do koupelny. Ověřená kvalita od vašeho odborníka.
ZnačkaLindby #ad
VýrobceLindby #ad
Hmotnost1.61
Číslo dílu9639095

9. VIGMOJ

#ad

Drehbare Leuchtenköpfe mit 3 Beleuchtungsarten,Dimmbare Bilderleuchte mit Timer zum Malen Foto Portrait, Wiederaufladbare LED Wandleuchte mit Fernbedienung, VIGMOJ Bilderleuchte LED Batteriebetriebene

#ad
VIGMOJ #ad - Wenn sie das zubehör usb-kabel, schrauben verloren haben, Fernbedienung, kontaktieren Sie uns bitte per Amazon E-Mail, wir senden Ihnen so schnell wie möglich einen kostenlosen Ersatz. Je weicher die Helligkeit, desto länger die Laufzeit. Das bildlicht ist perfekt für die beleuchtung von wandgemälden, Fotos, Sammlungen, Plakaten, Porträts, Spiegeln, Dartscheiben, Kunstwerken, Bücherregal-Displays, Diplomen, Bildern, Schmuckanzeige etc.

300lumens super helle 32 LEDs, 4000mAh Akku eingebaut. Es dauert 2-stunden-volle Aufladung und erhalten 10~40hours Laufzeit mit niedrigstem Niveau. Die helligkeit lässt sich stufenlos auf beliebige Niveaus dimmen. 2-wege-schalter timed auto shut-off dartboard lightverwenden sie die fernbedienung oder berühren sie die lichttaste, ändern Sie die Lichtfarben, um das Kunstlicht EIN/AUS zu schalten: Schalten Sie EIN/AUS, justieren Sie die Lichthelligkeit oder Timer-Funktion mit 15/30/60mins.

Der entfernte Arbeitsabstand ist 13ft Ziel auf das Bildlicht. Der schwenkarm kann nach oben und unten eingestellt werden, die Richtung des Lichts kann durch Innen- oder Außenpunkt auf das Bild eingestellt werden. Einfach zu installieren & mehrzweckeinfach mit mitgelieferten schrauben zu installieren. Was sie bekommen1*bildlicht; 1*fernbedienung; 1*usb-kabel; 3*schrauben; 1*bedienungsanleitung. Wiederaufladbare galerieleuchte und -richtung einstellbarnehmen sie einfach die magnetische mallichtröhre herunter, um das Licht mit dem 40inch USB-Kabel im Lieferumfang enthalten aufzuladen.
ZnačkaVIGMOJ #ad
VýrobceVIGMOJ #ad
Výška12.99
Délka1.97
Hmotnost0.99
Šířka2.36
Číslo díluHD-B
ModelkaHD-B

10. Laliled

#ad

Malířské světlo se 4 režimy osvětlení pro malování, lampa s dálkovým ovládáním, druhy, dobíjecí osvětlení šipek, portrét – černá, Laliled Bezdrátové osvětlení obrazů LED

#ad
Laliled #ad - Snadná instalace a široké použití pomocí dodaných šroubů je instalace velmi jednoduchá. Akumulátor lze odejmout odděleně od základny, každou powerbanku, dobíjecí lithium-iontová baterie 5000 mAh s vysokou kapacitou, každou nabíječku notebooku a počítače. Rgb obrazová světla nabízejí nejen bílé světlo, diplomů, polic na knihy, ale také celou řadu barev.

Perfektní pro osvětlení nástěnných maleb, zrcadel, uměleckých děl, obrázků na čelo, portréty, terčů na šipky, plakátů, fotografií, sbírek, ozdob atd. Magnetická hlava lampy bezdrátová hlava 16 palců je otočná o 360°, můžete ji jednoduše sundat a volně nastavit do libovolné požadované úhlové polohy. Naše rgb obrazová světla laliled splní vaše různé požadavky na osvětlení. Nebo krátce stiskněte tlačítko na straně světelné lišty pro zapnutí/teplé světlo / teplé bílé světlo/bílé světlo/červená/zelená/modrá a dlouze stiskněte pro nastavení jasu 10 % – 100 %. 9 barev, 4 režimy osvětlení a perfektní zážitek z osvětlení střídá se díky 9 různým barvám se 4 režimy osvětlení v režimech Flash, strobe, Fade a Smooth.

Nové osvětlení obrazu 400 lumenů, nabíjení je pohodlnější než u jiných obrazových světel, lze ji nabíjet také přes každou usb přípojku, 6–7 hodin plného nabití může podporovat až 14 hodin osvětlení.2 režimy pro přepínání světla obrazu pomocí dálkového ovládání můžete světlo obrazu zapnout/vypnout, 1 hodina, 5 hodiny, změnit režim osvětlení nebo nastavit jas 10 % – 100 %, nastavit časovač 0, 3 hodiny, 6 hodin. Můžete použít dálkové ovládání pro nastavení své oblíbené barvy.
ZnačkaLaliled #ad
Výrobcelaliled #ad
Výška2.76
Délka16.14
Hmotnost1.1
Šířka3.15
Číslo díluPL00520
ModelkaPL00520